برگزاری جلسه هم‌اندیشی و تعامل با مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران

 | تاریخ ارسال: 1402/6/21 | 
جلسه هم‌­اندیشی و تعامل مابین دانشگاه خوارزمی و مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران روز یکشنبه ۱۹ شهریور با حضور روسا، معاونین و مدیران دو مجموعه به میزبانی دانشگاه خوارزمی برگزار گردید.
در این جلسه که پیرو جلسات قبلی با مرکز و در راستای ماموریت محول شده به دانشگاه از سوی وزارت کشور برگزار گردید، ابتدا دکتر حسن بیگی، ریاست محترم دانشگاه، ضمن معرفی مختصر دانشگاه بر اهمیت موضوع ماموریت گرایی و تاثیر آن بر جامعه و دانشگاه تاکید نمودند. در ادامه دکتر امیری، مدیر مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه، ارائه مختصری از فعالیت‌های صورت گرفته با همکاری مرکز در طول ۶ ماه گذشته در خصوص ماموریت گرایی و همچنین برنامه‌های آتی در نظر گرفته شده از جمله طرح شهید دکتر بهشتی داشتند.
در ادامه جناب آقای دکتر رفیعی آتانی، رئیس محترم مرکز، بر اهمیت پروژه‌های پژوهشی و عملیاتی در سطوح مختلف و همچنین ظرفیت بالای مرکز در استفاده از توانمندی همه گروه‌ها و رشته‌های موجود در دانشگاه پرداختند.
در این جلسه دکتر دلنواز معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر ناطقی، مشاور و مدیر حوزه ریاست دانشگاه، دکتر نوری رئیس مرکز رشد و توسعه واحدهای فناور، دکتر همامی عضو هیئت علمی دانشکده فنی و مهندسی و همچنین دکتر آرام، معاون مطالعات مدیریت، اقتصاد و امور اجتماعی مرکز، دکتر ابیانه، معاون مالی و پشتیبانی مرکز، دکتر بصیری، معاون مطالعات شهرسازی، خدمات شهری و امور بحران مرکز دانشگاه حضور داشتند و به بیان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه‌های مختلف و بررسی شیوه‌های گسترش همکاری بین دو مجموعه پرداختند. شایان ذکر است مقرر گردید جلسات در سطوح کارشناسی و به منظور عملیاتی نمودن برنامه‌های مورد توافق طرفین به صورت مستمر ادامه پیدا کند.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 729 بار   |   دفعات چاپ: 52 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر